Кардіологічне відділення

Кардіологічне відділення з реабілітаційними ліжками розміщене на першому поверсі головного корпусу лікарні. Відділення надає планову та реабілітаційну стаціонарну допомогу мешканцям міста Суми з патологією серцево-судинної системи.

Відділення розгорнуте на 30 ліжок для лікування хворих. В 2014 році відділення здобуло статус „Чиста лікарня – безпечна для пацієнта”.

Кардіологічне відділення

Штати у відділенні встановлені у відповідності до рекомендованих штатних нормативів.

Лікарі забезпечують лікування хворих у відділенні, а також консультують кардіологічних хворих інших відділеннях лікарні та міста.

Завідувач відділенням лікар – вищої категорії Легарева Світлана Олександрівна.

По штату: Лікарів 4, з них з вищою категорією – 4, Молодших спеціалістів з медичною освітою – 7, Молодших медичних сестер- 3.

Структура відділення включає в себе: палати планової терапії; маніпуляційний кабінет; кабінет старшої сестри медичної; пост; ординаторська; кабінет сестри господарки; сестринська кімната; санітарний блок; технічні приміщення

Кардіологічне відділенняМедичні сестри мають спеціальну підготовку для роботи у відділенні кардіології, володіють всіма необхідними маніпуляціями.

За останні роки у відділенні проведено багато заходів для покращення матеріально-технічної бази, а саме – за позабюджетні кошти проведено ремонти палат, маніпуляційних, службових приміщень для персоналу.

У 3 палатах встановлено душові кабіни, майже в кожну палату придбано холодильник.

Відділення оснащене апаратурою та медичними інструментами, згідно табеля оснащення.

У відділенні надається допомога хворим з хронічним порушенням кровообігу,реабілітаційне лікування хворих з ГІМ,нестабільною стенокардією.

Хворі, які лікуються у відділенні можуть пройти необхідні обстеження на сучасному рівні: добовий моніторинг АТ, ЕКГ, Холтерівське моніторування, велоергометрію, Ехо-КГ, варіабельність серцевого ритму, рентгенологічне дослідження, бронхоскопію, ультразвукове дослідження внутрішніх органів. За необхідності, завжди є можливість проведення консультації вузькими спеціалістами (невропатолога, окуліста, ендокринолога, хірурга та ін.).

Клініко – діагностична лабораторія задовольняє потреби обстеження кардіологічних хворих у повній мірі (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на глюкозу, тропоніновий тест, МНВ, ліпідограмма, коагулограмма та ін.).

Кардіологічне відділенняВідділення активно співпрацює з обласним кардіологічним диспансером, НІ серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, Медичним інститутом Сумського Державного Університету. Проводиться консультативний прийом хворих з участю співробітників кафедри внутрішніх хвороб Медичного інституту. Кардіологічне відділення являється однією з навчальних баз для підготовки лікарів –інтернів за фахом сімейна медицина, терапія.

Наші висококваліфіковані фахівці надають компетентні поради щодо корекції способу життя, факторів ризику серцево-судинних хвороб, харчування, що безумовно допомагає зберігати здоров’я та працездатність наших пацієнтів. Головним та пріоритетним нашим завданням, не дивлячись на час стандартизації, залишається індивідуальний та комплексний підхід до кожного пацієнта. У відділенні кардіології панує атмосфера доброзичливості та чуйності, що безумовно, є додатковим фактором одужання пацієнтів.