Нагородження та відзначення Почесними грамотами до Дня медичного працівника
Нагородження та відзначення Почесними грамотами до Дня медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника 12 червня відбувся святковий концерт в Сумському академічному театрі ім. М. С. Щепкіна, де було нагороджено та відзначено почесними грамотами Голови Сумської обласної державної адміністрації, професійної спілки працівників охорони здоров’я України директора КНП «Центральної міської клінічної лікарні» СМР Домінас Валентину Михайлівну та заступника директора з поліклінічного розділу роботи Крячко Світлану Миколаївну за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника.

Вітаємо нашого директора з такою відзнакою, та щиро побажаємо, не залежно від ситуацій, зберегти в собі ділові якості, творчу наснагу, плідну енергію ще на довгі роки.

Ми горді й щасливі з того, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Ви надихаєте наш колектив на злагоджену та плідну працю, додаєте впевненості в завтрашньому дні! Ви – мудрий керівник, який поєднує в собі і вимогливість і демократичність.

Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.

А також на святковому концерті в нашому закладі було відзначено почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм інших працівників нашого закладу.

Зі святом Вас дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності
за вашу благородну працю.
Ви даруєте людям найдорожче –
здоров’я, віру та надію.
Низький уклін  Вам усім
за сумлінну та невтомну працю.
Нехай сторицею повертається до Вас добро,
дароване людям.
Нехай у Ваших домівках завжди панують
щастя і мир.
Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам
та Вашим родинам!