Ортопедично – травматологічне відділення № 1

Ортопедично – травматологічне відділення № 1
Завідувач оротпедично-травматологічного відділення №1 – Ткаченко Олег Олександрович

Ортопедично – травматологічне відділення № 1 є структурним підрозділом КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1». Функціонує з 1982 року .

Завідувач відділення – Ткаченко Олег Олександрович, лікар вищої кваліфікаційної категорії.

У відділенні виконуються всі види оперативних втручань при травмах будь-яких сегментів кінцівок на рівні світових стандартів. Мається можливість використання електронно- оптичного перетворювача, що значно підвищує якість втручань та зменшує їх інвазивність. Пріоритетним напрямом в роботі є ортопедичне лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів різної етіології та станів, пов’язаних з порушенням репаративно-регенераторних процесів. Впровадженні методики хірургічної корекції поперечного пласкоступ’я, лікування звичного звиху плеча, корегуюча остеотомія великогомілкової кістки при остеоартозах колінних суглобів . виконується широкий спектр операцій, направлених на відновлення капсульно-зв’язкового апарату і м’якотканих елементів – пластика сухожиль, шкірна пластика, кістково-м’язова пластика, естетична хірургія

Лікарі відділення: Дондик Вадим Вікторович має вищу кваліфікаційну категорію та Ткаченко Олег Олександрович має першу кваліфікаційну категорію.

У штаті 14 сестер медичних, з них – 4 мають вищу категорію, 5 – першу категорію.

У відділенні надається планова та цілодобова ургентна допомога пацієнтам із травмами та захворюваннями опорно – рухового апарату населенню району обслуговування.

Ліжковий фонд становить 30 ліжок.

За рік в відділенні проліковується близько 900 хворих, та виконується більш ніж 1000 оперативних втручань. Оперативна активність складає 77,3%.

На базі відділення розміщується курс ортопедії та травматології Сумського медичного інституту, який очолює професор, д.м.н. Щищук Володимир Дмитрович.

Відділення має досить сучасне обладнання та затишні палати

В лютому 2014 року відділення отримало почесний статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта”

Ортопедично-травматологічне відділення №1 користується популярністю не тільки в м. Суми, але й в області.

Високий професіоналізм медичного персоналу, щирість та людяність у відношенні до пацієнтів – виділяє відділення серед інших підрозділів лікарні.